Oferta - Systemy Fotowoltaiki

Przejdź do treści
Atrakcyjna oferta na fotowoltaikę
Gwarantujemy profesjonalną usługę i atrakcyjne ceny.
Fotowoltaika to nasza specjalność.
Bazujemy na profesjonalnych urządzeniach znanych firm po to, aby oferować naszym Klientom wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne. Dbramy o to, aby cała inwestycja w panele słoneczne zwróciła się najszybciej jak to jest możliwe, aby generowała realne oszczędności.
W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia znanych marek: Fronius, ABB, SMA, QCells, JASolar. Na bazie tych urządzeń jesteśmy w stanie zbudować systemy dla domów jednorodzinnych, dla firm i instytucji.
Projektowanie instalacji.
Zespół doświadczonych specjalistów przeanalizuje Twoje rachunki za energię elektyczną i dobierze do nich odpowiednie parametry instalacji fotowoltaicznej.
Montaż konstrukcji
Ważnym elementem oferty jest prawidłowy dobór konstrukcji pod montaż paneli fotowoltaicznych, dlatego zatrudniamy i szkolimy pracowników tak, aby mieli oni wystarczającą wiedzę na temat pokryć dachowych.
Montaż paneli słonecznych
Nasi instalatorzy zamontują panele fotowoltaiczne, wykonają okablowanie i podłączenie instalacji do licznika. Zadbają także o ważne zabezpieczenia instalacji i wprowadzenie monitoringu produkcji prądu.
Obsługa od A do Z
Pracownicy naszego biura są do Twojej dyspozycji. Pomagamy również przy wypełnianiu dokumentów potrzebnych do zgłoszenia instalacji.
Nasza oferta jest wyjątkowa
Kompleksowość naszej oferty, a także fakt, iż jesteśmy profesjonalną firmą monterską z doświadczeniem daje naszym Klientom pewność, że cała inwestycja zostanie przeprowadzona poprawnie od A do Z. Od momentu planowania instalacji do końcowego odbioru i podłączenia. Pomagamy także we wszystkich formanościach związanych ze zgłoszeniem instalacji.
Kontakt
tel. 530 853 062
tel. 692 247 604
tel. 668 368 535
Jesteś zainteresowany fotowoltaiką?
Wypełnij formularz - zadzwonimy do Ciebie w celu przedstawienia oferty
Wróć do spisu treści